Meble sygnowane marką Halupczok to od lat kwintesencja wyrafinowanej estetyki idącej w parze z cenioną jakością i zaawansowaną technologią rozwiązań. Zwolenników nieszablonowego wzornictwa i nowatorskiego podejścia do projektowania wnętrz nie zawiodły najnowsze propozycje meblowe marki, których premiera odbyła się w listopadzie br.

Wśród pierwszych osób, które doświadczyły połączenia unikatowej estetyki premierowych kolekcji z funkcjonalnością zastosowanych rozwiązań byli miłośnicy przestrzeni pomysłowo zaprojektowanych, a wśród nich architekci, projektanci wnętrz, oraz przedstawiciele prasy wnętrzarskiej i branżowej. Dwie niezwykłe premiery odbyły się w dwóch lokalizacjach jednocześnie, a wrażeniom estetycznym towarzyszyły doznania smakowe. Pokaz specjalny każdej kolekcji przybliżył inspiracje, jakie dały początek ich projektom, wysoką jakość materiałów i właściwości funkcjonalne urządzeń AGD, stopień zaawansowania technologicznego zarówno sprzętów AGD, jak i mobilnych systemów i oświetlenia (do którego można zastosować żarówki ledowe e14). Zdradzono także kulisy powstania każdej z kolekcji, od pomysłu, przez dobór materiałów, poszukiwanie rozwiązań zaspokajających poczucie estetyki tworzącego je Halupczok design team, po konieczność opracowania autorskich metod tworzenia.

FENICE – luksus w zjawiskowej odsłonie

Za intrygującą nazwą FENICE kryje się równie intrygująca kolekcja, w której projekcie sięgnięto po inspiracje cenionym kruszcem. Barwie złota pionowo ryflowanych frontów oraz ramek okalających przeszklone witryny, przypisano ważną rolę. Jej elegancja, wyrafinowanie i wrażenie luksusu, jakie roztacza powodują, że całość uwodzi i inspiruje szykownością.

Mnogość świetlnych stref o zmiennej barwie, sterowanych elektrycznie za pomocą dedykowanego pilota, stanowi zarówno walor funkcjonalny, który podnosi komfort użytkowania, jak również estetyczny, uwydatniający blask mieniących się drobinek metalu. Blat wyspy kuchennej stworzono z materiału o wyjątkowym deseniu, w którym dominuje biel oraz elementy beżu i łagodnych szarości, w postaci delikatnego użylenia, komponujących niemalże wielowymiarowe, geometryczne wzory. Z wirtuozerską precyzją ten sam motyw powtórzono na blacie głównym i ścianie tuż nad nim oraz w przestrzeniach między frontami szafek.

Doskonałe, autorskie rzemiosło

Zastosowanie kunsztownych wycięć pod złote uchwyty, które odsłaniają czarujący biało- beżowy ornament, nadaje wizualnej harmonii. Nowoczesną bryłę kuchni urozmaicają narożne przeszklenia w postaci podświetlonych witryn, pozwalające eksponować kolekcje ulubionych przedmiotów.

Na styku estetyki i technologii

Wysokiej klasy sprzęty AGD, złota bateria i spektakularna wisząca lampa dają poczucie spójnego i eleganckiego zestawienia, a nowoczesne i funkcjonalne udogodnienia technologiczne ukryte za frontami szafek i szaf, sprawiają, że praca w kuchni jest nie tylko przyjemna i łatwa, ale też dobrze zorganizowana.

MADERA – NOWOCZESNOŚĆ POŁĄCZONA Z TRADYCJĄ

Z połączenia nowoczesnego stylu oraz zamiłowania do tradycyjnego, ręcznego rzemiosła powstała MADERA w nowej, imponującej odsłonie. Inspiracji dla jej projektu dostarczyła przyroda- jej organiczne kształty, naturalne wzory i kolory.

Inspiracje pięknem natury

Oświetlenie uruchamiane sensorycznie, autorski system mobilnego frontu, skrywającego półeczki na kuchenne bibeloty oraz drewniane organizery porządkujące przestrzeń to jedynie zapowiedź bogactwa praktycznych rozwiązań. Wyspa kuchenna przyciąga wzrok zachwycającym wzorem, który za sprawą połyskujących drobinek, przywodzi na myśl rozgwieżdżone niebo. Zintegrowany z nią mini-ogródek umożliwia własną uprawę aromatycznych ziół, dając ukojenie i satysfakcję codziennego obcowania z naturą.

Zmysłowa elegancja

Majestatyczna, podświetlona witryna powstała ze szkła oprawionego w drewno, świetnie wpisuje się w nastrój wnętrza, w którym królują naturalne materiały. Innowacyjny sprzęt AGD, industrialny okap z lakierowanej stali i antracytowy zlew wraz z baterią stanowią idealną scenerię dla kulinarnych eksperymentów. Madera stworzona z myślą o szczególnych przestrzeniach i wyrafinowanych gustach, oferuje pełnię doznań dotykowych i wizualnych, funkcjonalnych i estetycznych zarazem.

Podobne posty

Jeden komentarz

  1. Adrian pisze:

    Nie znałem, sprawdzę z ciekawości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *